31. Žijem ešte vôbec? Môj príbeh znovu pokračuje.

Ahoj. Vítam ťa, po veľmi dlhom čase. Ak si sa tešil, že som sa na to vykašľal, tak ťa sklamem. Dal som si naozaj dlhú pauzu. Čo sa teda stalo za to dlhé obdobie? Ovplyvňovalo to vlastne aj to, že som sa tak dlhú dobu neozval. Chcel som si to všetko utriediť. Teraz už mám pocit, že viem, aké to je.

Čo som teda robil?

Väčšinu tohto času som strávil s Tinkou. Je to konečne naozaj krásne a pozitívne obdobie, po veľmi dlhom čase. Počas tohto obdobia, som strávil veľa času, u nich doma. Je to pre mňa naozaj veľký krok. Je to druhý x v živote, keď ma spoznali rodičia.

Normálne sa mi to tak zvláštne píše, pretože vlastne sám som z toho trochu zmätený. Nič takéto som už neprežíval nejaké obdobie. A najkrajšie na tom je, že to je úplne iný štýl, na aký som bol doteraz zvyknutý. Väčšinou to prebiehalo tak, že spoznal som holku/ženu. O mesiac sme boli spolu, a o 3 mesiace zase nie.

Zachvíľku, to bude rok, čo sa s Tinkou poznáme a spoznávame, ale mám pocit, že stále je veľa veľa nového, čo sa môžeme o sebe dozvedieť. A naozaj každým dňom spadám do toho viac. Každým jedným dňom je to všetko krajšie a úžasnejšie, no prosto lepšie.

Výletík

Boli sme spolu na krátkom výletíku v Tatrách. Teda ja, Tinka a 2 jej kamarátky. Nebudem ti klamať, mal som celkom obavy. Veď, čo keď sa im nebudem páčiť? Čo keď im budem pripadať divný? Mohlo sa stať čokoľvek. Ale mám pocit, že to vyšlo úplne super. Aspoň z mojej strany, som si to užil, myslím si, že sme si aj všetci sadli a všetko šlo super.

Spontánne kúpanie v asi jazere :D
Spontánne kúpanie v asi jazere

Najviac som sa bál toho, že sa nebudem páčiť jej kamarátkam, a mám pocit, že to je pri ženách základ. Veď predsa, keby sa im nepáčim, tak to hneď prenesú na moju Tinku, a začala by o mne pochybovať. Dúfam teda, že sa nič také nestalo, a že sa ani nestane. Konečne mám z niečoho pocit, že to má zmysel.

V práci, sa teraz moc neukazujem, keďže sa snažím, čo najviac času stráviť s Tinkou. Nie, že by sme teraz boli ako 15-ročný, ktorí sú prvý krát zaľúbený. Možno trochu. Ide skôr o to, že odchádza. Odchádza na celý semester študovať preč. Samozrejme, som za to na ňu veľmi hrdý. Že sa odvážila, že sa na to dala, a najviac hrdý budem, keď už bude mať po tom.

Som zvedavý ako toto obdobie pôjde, ale teším sa, ako ju prídem pozrieť, a ako to vydržíme, a potom bude všetko naozaj skvelé. Všetko čo musím ja preto urobiť, je poslúchať. Uvedomujem si to, a v momentálnom rozpoložení mám pocit, že to bude hračka.

Teraz, teraz, teraz

A čo robím teraz, práve teraz? Som na rodinnej chate. Posledné dva roky, som vynechal, lebo som mal pocit, že je oveľa výhodnejšie mať voľný dom, a spraviť tam párty. Bolo to fajn, ale momentálne som chcel stráviť čas s mojou rodinou, s mojími krásnymi krstnými deťmi, a proste si len tak od všetkého oddýchnuť.

Sme v krásnej prírode v okolí Detvy, a dám ti sem aj nejaké fotky, aby si mi závidel. Je nám tu veselo, pretože však máme tu 5 malých detí, takže robím pestúnku na polovičný úväzok. Včera ma tak ubehali, že som zaspal po neviem akom čase, ešte pred polnocou.

Zastávka cestou vo Zvolene
Zastávka cestou vo Zvolene
Naša chata, a krásna príroda okolo na samote
Naša chata, a krásna príroda okolo na samote
Môj skromný babysitting
Môj skromný babysitting

Je tu prekrásne a je to na samote. Akýmkoľvek smerom sa pozrieš, nevidíš nič iné. Vôbec nič. Keď sem chceš prísť, musíš ísť asi 10 minút autom po lúke. To je jediná “cesta” sem. Úžasné.