32. A znovu, je ďalší skvelý týždeň za mnou.

Ahoj, ahoj. Hlásim sa znovu, nachádzam sa v Bratislave, kde je asi 52°C, aj o 10 večer. A znovu, je ďalší skvelý týždeň za mnou.

Výletík

Ešte stále som nezmenil názor, a venujem 100% času Tinke. Hneď ako som sa vrátil z chaty, sme si spravili krásny výlet do Bojníc aj s jej kamarátkou. Poznáš to tam? Ak nie určite by si sa tam mal pozrieť. Podľa mňa, určite jedno z najkrajších miest na Slovensku. Pozreli sme ZOO. Neveril by si, ako dokážu zvieratká nadchnúť 21 ročnú ženu. Ale to je na nej to skvelé. Tá radosť z tých najrôznejších vecí.

Tak sme pozreli všetky zlaté zvieratká, Tina aj zásobila môj mobil skvelými zábermi. Teda, zábermi veľmi sympatických rybičiek.

Najväčšia sympoška v hre
Najväčšia sympoška v hre

Vrchol výletu bol samozrejme langoš, ktorý sme neúspešne hľadali asi pól hodinku. Bol nechutný. Ale stále vrchol. Hneď potom, nasledoval ďalší vrchol, a to fotenie. Nás. Zo všetkých uhlov. A to ja sa celkom rád fotím.

Záber číslo 238
Záber číslo 238

Silná romantika

Aaaaaa, ešte by som bol zabudol. Prosím pekne, kúpili sme si taký DIY setík, na šitie vlastných plyšákov. Chápeš. Romantika. Tak sme si šili navzájom plyšákov. Prisahám, že mi to trvalo asi 6 hodín. Mali sme pustenú kreslenú rozprávku, ktorá išla asi 4x dokola. Našťastie som ju moc nevnímal, pretože som dal také sústredenie ako nikdy. A pozor. Ja som to mal skôr. Takže tých 6 hodín nie je preto, že som úplne neschopný. Bol to úplne strop mojej trpezlivosti.

Môj zlatý, tohto fešáka som sám ušil
Môj zlatý, tohto fešáka som sám ušil

Potom som však spätne nad tým premýšľal. Vieš bol drahší ako normálny plyšák a ešte som sa s tým musel … hnevať tak dlho. Ale to vôbec nie je pointa. Ide o to gesto, o tú snahu a o ten čas venovaný tomu druhému. A o tú jedinečnosť samozrejme. Napríklad ten môj sa pozerá doľava. Samozrejme to bolo úmyselne. Uvedomil som si, že toto by som len tak kvôli niekomu nerobil a možno aj to bola pointa toho.

Mestské dobrodružstvá

A ešte mám pre teba jeden bonusový príbeh, ako sa z nakupovania v nákupáku stalo pitie v škole. Tina, ako dobrá kamarátka išla podporiť kamarátku na štátnice. Plán bol nasledovný. Ísť za ňou, odovzdať jej kyticu, a ísť do nákupáku a potom sa prejsť po starom meste. A realita? Vyšla zo štátnic, vypili sme na ulici fľašu vína. Šli sme na jej fakultu, kde si chcela napísať svoje meno na chodník. Aby si si nemyslel. Ja jej to vôbec nevyčítam. Ja už sa toho momentu neviem dočkať.

Šla po farbu. Už tam bola takú pol hoďku, a nezdalo sa nám to. Zrazu prišla po nás dolu, že máme ísť s ňou hore. A vieš čo bolo tam? Kabinet, s učiteľom a s alkoholom. Takže, nasledoval veľký boj. Zapíjanie brandy vínom. Keď už fľaše došli, a cítili sme, že za pár minút sa roztopíme, konečne sme sa vydali namaľovať ten chodník. Popri tom sa nám podarilo vypiť ešte šampanské. Krásne stredňajšie poobedie. Naozaj. Potom sme takí rozrobení zamierili zjesť polovicu McDonaldu, a mohli sme ísť spokojní domov. Krása. Život študenta.

Cítiť zmenu

Aj ty si si to všimol? Normálne cítim, že píšem inak, že všetko je iné. Pozitívne. Už žiadne negatívne články, žiadne negatívne veci v mojom živote. Keby to presne takto chcelo byť aj o 50 rokov tak by mi to úplne stačilo. A najlepšia vec, už sa naozaj veľmi teším na školu. O mesiac je to tu. Mám parádne 4 mesačné prázdniny (lebo som šikovný, a skoro som spravil skúšky), ktoré sú neopísateľne lepšie, ako som si vôbec predstavoval. Užívaj si ich ešte aj ty. Hawk.